ŠPANJOLSKA Nova pobjeda ElPozo Murcie, novi pogodak Daria Marinovića!

15. prosinca 2017. - 23:50

Nova pobjeda ElPozo Murcie, koja je s 5:1 kod kuće savladala O Parrulo Ferrol, te novi pogodak Daria Marinovića. O Parrulo Ferrol, posljednjeplasirana momčad španjolskog prvenstva, povela je u 17. minuti. Marinović je u istoj minuti izjednačio na 1:1. To je bio rezultat prvog poluvremena. U nastavku 4:0 za ElPozo Murciu, koja je sad druga s 38 bodova (12 pobjeda, 2 remija i 2 poraza).

Vodi Movistar Inter sa 40 bodova, treća je Barcelona s 37 bodova, četvrta Osasuna s 36 bodova... Međutim, Movistar Inter i Barcelona tek imaju odigrati utakmice 16. kola.

Hrvatski reprezentativac iz Mokošice je sad na učinku od trinaest pogodaka, najbolji je strijelac ElPozo Murcie, a trenutno je na trećem mjestu liste strijelaca španjolskog prvenstva. Samo su uspješniji Adri Ortego iz Zaragoze sa 17 pogodaka i Cecilio iz Levantea sa 16 pogodaka.

20. travanj 2024 03:58