OstaloODBOJKA

DRUGA HRVATSKA LIGA - JUG (Ž) Peta pobjeda u nizu Nove Mokošice

19. studenog 2017. - 21:45

Odbojkašice Nove Mokošice drže vrh Druge hrvatske lige – jug s 15 bodova. Ekipa trenera Tonćija Carevića je nakon poraza kod kuće od Splita II s 3:0 nanizala pet pobjeda, svaka vrijedna maksimalna tri boda. Posljednju je upisala kod kuće protiv posljednjeplasirane Novalje, koja je i nakon gostovanja u Mokošici bez osvojenog seta.

Nova Mokošica – Novalja 3:0 (25:10, 25:15, 25:11). Pod vodstvom Carevića Nova Mokošica je Novalju dobila igrajući u sastavu: Rebeka Lilić, Andrea Radić, Lara Lučić-Raguž, Helena Sušilović, Vedrana Bender, Petra Balija, Nikoleta Karlić, Ana Delevski, Paula Gvozdenica, Antonija Bender, Antonia Makljenović, Luciana Milojević, Luna Perger i Lea Banovac.

Na drugom mjestu je Split II sa stopostotnim učinkom iz četiri utakmice. Dobio je svaku bez izgubljenog seta. Isti bodovni učinak – 12 bodova - ima i Zadar III, koji je odigrao pet utakmica (četiri pobjede i jedan poraz). Zadar III je ovog vikenda dobio u Gospinom polju Dubrovnik II s 3:0 (25:12, 25:13, 25:14). Dubrovnik II je s dvije pobjede i tri poraza, 5 bodova, peti u konkurenciji osam ekipa. Pod vodstvom Marine Radić Dubrovnik II je protiv Zadra III igrao u sastavu: Martina Vreća, Mara Šilje, Petra Mojaš, Petra Ramić, Petra Daničić, Đive Turajlić, Petra Bošković, Anamarija Lučić, Mia Jović, Ana Burum, Nikolina Milas i Karla Tolić.

Treći klub iz naše Županije, Župa dubrovačka, bila je slobodna ovog vikenda. S tri odigrane utakmice i bez boda Župa dubrovačka je sedma (tri poraza, bez osvojenog seta).