OstaloODBOJKA (Ž)

PRVA 'B' HRVATSKA LIGA - JUG Juri Dubrovnik, ne da mu se stat na terenu ni sat vremena!

18. studenog 2017. - 19:22

Nova uvjerljiva pobjeda odbojkašica Dubrovnika u južnoj skupini Prve 'B' hrvatske lige, peta (u nizu) ove sezone nakon što su na startu osvojile (samo) bod u Sinju protiv Sinja (poraz 3:2). Potom pet puta po 3:0. Svih pet zadnjih utakmica Dubrovnik je odradio za nepuni sat. Makarsku je kod kuće dobio za 49 minuta, Trogir u gostima za 55 minuta, pa kod kuće zadarski Donat za 46 minuta i splitska Brda II za 44 minute, a sad u Šibeniku bolji od istoimenog domaćina za 52 minute.

Šibenik je u prvom setu uspio uzeti 15 poena Dubrovniku, u drugom setu samo 6, a u trećem 11 – ukupno 32 poena. Najmanje je uzeo Donat – 24. Ni drugi nisu bili baš bolji (Trogir 35, Makarska 33, Brda II 30).

Pod vodstvom Mirjane Vreće Dubrovnik je pobjedu u Šibeniku izborio u sastavu: Ora Ivanišević, Anđela Kalauz, Nikolina Tomašević, Ivana Ivaniš, Azra Mehić, Ivana Marinović, Katija Vuličević, Orsula Štaka, Petra Putica, Hana Dilberović, Gabriela Stipanović i Ana Matuško.

Ostali susreti kola igraju se u nedjelju, 19. studenog. Dubrovnik je preuzeo vodstvo sa 16 bodova. Split, jedini koji ima stopostotni učinak (15 bodova, 5/0) , gost je Brda II, koje su šeste s 9 bodova (3/2). Marina Kaštela II je treća s 12 bodova (4/1), koliko ima i četvrti Sinj (4/2), dok je peti Trogir  s 10 bodova (4/2)…

Stiže Split, ali prvo Split VT
U idućem kolu Dubrovnik dočekuje Split Volley Team, koji je s 9 bodova (3/2) na sedmom mjestu u konkurenciji jedanaest klubova. Zadnja je to domaća utakmica Dubrovnika u 2017. godini u kojoj je potom još čekaju dva gostovanja - Marina Kaštela II i Solin. Nastavak prvensva je 3. veljače kad u 11. kolu, posljednjem prvog dijela sezone, Dubrovnik dočekuje Split

26. travanj 2024 07:41