OstaloODBOJKA

GRADSKI DERBI DOMAĆINU Iako je u prvom setu bilo 0:6 i 6:12, Nova Mokošica je slavila bez izgubljenog seta

11. studenog 2017. - 20:46

Iako je Dubrovnik II utakmicu otvorio vodstvom 6:0, imao 9:4 te 12:6, Nova Mokošica u gradskom derbiju nije izgubila niti jedan set te je sa četiri pobjede i jednim porazom na prvom mjestu južne skupine Druge hrvatske lige. Na njenom kontu je 12 bodova. Drugi Split II ima tri boda manje, ali i dvije utakmice manje. Treći je Zadar III, koji je također odigrao tri utakmice. Dubrovnik II je ostao četvrti u konkurenciji osam klubova s 2 pobjede i 2 poraza te 5 bodova.

Nova Mokošica je u dvorani Osnovne škole Mokošica dobila prvi set protiv Dubrovnika II s 25:17, drugi s 25:23 (nakon vodstva 21:14 Nove Mokošice, Dubrovnik II je stigao na poen zaostatka - 23:24) te treći s 25:13.

Pod vodstvom trenera Tonćija Carevića Nova Mokošica je igrala u sastavu: Helena Sušilović, Andrea Radić, Petra Balija, Rebecca Popović, Vedrana Bender, Lara Lučić Raguž, Antonia Makljenović, Nikoleta Karlić, Ana Delevski, Paula Gvozdenica, Antonija Bender, Marina Kovačić, Luciana Milojević i Luna Perger.

Za Dubrovnik II pod vodstvom Marine Radić i Mirjane Vreće igrale su: Petra Mojaš, Petra Daničić, Petra Ramić, Nikolina Tomašević, Mara Šilje, Mia Jović, Azra Mehić, Katija Vuličević, Đive Turajlić, Anamarija Lučić, Karla Tolić, Martina Vreća, Nikolina Milas, Ana Burum i Petra Bošković.

U subotu, 18. studenog, Nova Mokošica dočekuje Novalju (16 sati).

25. travanj 2024 05:33