OstaloMALI NOGOMET

ŠPANJOLSKA Marinović prvi strijelac ElPozo Murcie!

4. studenog 2017. - 00:45

ElPozo Murcia je dobila Santiago Fusal kod kuće u 9. kolu španjolskog prvenstva. Slavila je s 5:4. Prvi strijelac domaćina bio je Dario Marinović. Pogodio je prvo u 4. minuti za 2:0, te u 24. minuti za 5:1.

Prvi put je ove sezone u jednoj prvenstvenoj utakmici Marinović je postigao više od jednog pogotka. U 9. kola Mokošan je na učinku od 6 pogodaka. Prvi je strijelac ElPozo Murcie te jedanaesti topnik lige. Na listi strijelaca vodi Cecilio iz Levante UD FS-a s 12 pogodaka, drugi je njegov suigrač Pedro Toro s 10, dok je treći Adri Ortega iz Zaragoze s 9 pogodaka…

ElPozo Murcia ima 20 bodova (šest pobjeda, dva remija i jedan poraz). Nije izgubila zadnjih sedam utakmica u prvenstvu. Uspjehom protiv Santiago Futsala stigla je na dva boda od vodećeg Movistar Intera FS, i na bod od drugoplasirane Barcelone, međutim, vodeći dvojac ima utakmicu manje.

U 10. kolu Marinović i ekipa idu u goste Movistar Interu FS, aktualnom prvaku Španjolske i Europe.

19. travanj 2024 03:46