ŠPANJOLSKA Pogodili za pobjedu u posljednjoj minuti

1. studenog 2017. - 08:34

ElPozo Murcia je pogotkom u posljednjoj, 40. minuti utakmice dobila u gostima Peñíscola RehabMedic s 3:2 u 8. kolu španjolskog prvenstva te je na samo dva boda od vodećeg Movistar Intera FS i na bod od druge Barcelone, međutim, vodeći dvojac ima utakmicu manje.

Dario Marinović i ekipa su prvi primili pogodak u utakmici 8. kola, ali u istoj, 7. minuti, izjednačili na 1:1, a dvije minute poslije novim, drugim pogotkom poveli te vodili sve do 27. minute kada je domaćin izjednačio na 2:2. Tim rezultatom se ušlo u posljednju minutu utakmice u kojoj je ElPozo Murcia uspjela pogoditi te izboriti petu prvenstvenu pobjedu u sezoni 2017./18. Uz to ima dva remija i jedan poraz. Isti učinak ostvarili su još Jaen Paraiso Interior i CA Osasuna Magna.

U 9. kolo EPozo Murcia u petak, 3. studenog, dočekuje fenjeraša, Santiago Futsal, a u 10. kolu, 11. studenog, gost je lidera, Movistar Intera FS.

27. travanj 2024 00:12