OstaloMALI NOGOMET

ŠPANJOLSKA Opet je pogodio!

14. listopada 2017. - 11:09

ElPozo Murcia je dobila kod kuće Jean Paraiso Interior s 3:2 u 5. kolu španjolskog prvenstva. Dobila je prvo poluvrijeme s 2:0, a u posljednje tri minute tri pogotka. U 38. minuti su pogodili gosti, u 39. minuti domaći, a u 40. minuti opet domaći, ali u svojoj mrežu za konačnih 3:2.

Drugi pogodak ElPozo Murcie potpisao je Dario Marinović u 17. minuti. Njegov četvrti pogodak ove sezone. Po jedan u četiri utakmice. Pogađao je u 1., 2., 3. i sad u 5. kolu.

ElPozo Murcia je četvrta s 10 bodova (tri pobjede, po jedan remi i poraz). Vodi FC Barcelona sa svih pet pobjeda, na drugom i trećem mjestu su Movistar Inter FS i Osasuna Magna s po 13 bodova, peta Palma Futsal ima kao i ElPozo Murcia 10 bodova…

24. travanj 2024 05:09