OstaloSTOLNI TENIS

'PITURI' U FINALU KUPA Korak do duple krune!

25. svibnja 2017. - 03:38

Stolnotenisači Libertas Marinkolora igrat će u finalu završnog turnira prvog izdanja Kupa Hrvatske. Protivnik za trofej bit će im GSTK Zagreb. Finale u Križevcima počinje u četvrtak, 25. svibnja u 19 sati. Tri sata prije Split i varaždinski StaRR će početi susret za treće mjesto.

Tjedan dana nakon što su ostvarili povijesni uspjeh, osvojili prvi trofej – naslov prvaka Hrvatske, 'Pituri' su još jednom savladali StaRR, koji je u Križevcima bio oslabljen u odnosu na finale doigravanja. Miho Simović, Roko Tošić i Tomislav Japec (nije igrao Neven Juzbašić) su bili uvjerljivi u polufinalu – 3:0. Daleko zanimljiviji je bio ogled između GSTK Zagreb i Split. Splitski sastav je vodio s 2:1, ali nije uspio izboriti finale. GSTK Zagreb je pobijedio s 3:2.

25. travanj 2024 14:24