OstaloMALI NOGOMET: PRVA HRVATSKA LIGA

VELIKA POBJEDA Kuraja za tri boda Squarea!

Piše Antonio Vojvodić
18. veljače 2017. - 21:28

Square je pobjedio na teškom gostovanju u Vrgorcu s 2:1 i osvojio važne bodove u borbi za doigravanje. Domaći su poveli pogotkom Saše Subotića u 14. minuti, ali ubrzo za izjednačenje pogađa Mato Šimunović. Tri boda Squareu donosi povratnik iz Katara, Marko Kuraja u 33. minuti. Dubrovčani su ovom pobjedom stigli na sedmo mjesto. Nakon dva poraza u samoj završnici, ova će pobjeda zasigurno vratiti momčadi samopouzdanje pred jako važan ogled protiv Futsal Dinama, koji se igra sljedeći vikend u Gospinom polju.

15. KOLO Vrgorac – Square 1:2
Strijelci:  1:0 Subotić (14), 1:1 Šimunović (16), 1:2 Kuraja (33)
SQUARE: Primić, Tikvica, Đuraš, Micevski, Rezo, Hasanović, Šimunović, Kuraja, Tunjić, Konsuo, Darrer, Turuk. Trener: Marinko Mavrović.

SEMAFOR
Peka, 17. veljače, Labin: Albona Potpićan – Osijek 0:2, Zagreb: Futsal Dinamo – Uspinjača 8:3, Slavonski Brod: Brod 035 – Alumnus 9:3, subota, 18. veljače; Zagreb: Nacional – Novo vrijeme (igraju u 20:30), Vrgorac: Vrgorac – Square 1:2.

1. FC Nacional 38 bodova (utakmica manje),  2. Split Tommy 34 boda, 3. Futsal Dinamo 31 bod (utakmica manje), 4. Novo vrijeme 30 bodova (utakmica manje), 5. Osijek Kelme 22 boda, 6. Brod 035 21 bod, 7. Square 18 bodova (utakmica manje), 8. Vrgorac 17 bodova, 9. Alumnus 17 bodova, 10. Uspinjača 14 bodova, 11. Potpićan '98 Istra 3 boda, 12. Solin (isključen iz natjecanja) 3 boda.

20. travanj 2024 15:21