OstaloMALI NOGOMET/PRVA HRVATSKA LIGA

PREOKRET OSIJEKA Square vodio 2:0 pa izgubio

Piše Antonio Vojvodić
15. veljače 2017. - 09:29

MNK Square je tri minute prije kraja utakmice imao sva tri boda na gostovanju u Osijeku, međutim Goran Dakić hat trickom donosi domaćinu pobjedu. Square je poveo u 16. minuti pogotkom Adriana Micevskog, s tim je rezultatom završilo prvo poluvrijeme. Nakon šest minuta igre na 2:0 povisio je Mato Šimunović. Osam minuta prije kraja domaćini su smanjili rezultat preko Dakića, koji je s još dva pogotka u samoj završnici utakmice postavio konačnih 3:2.

Square je u Osijeku nastupio bez ozlijeđenog Hrvoja Cvjetkovića, Stjepana Reza i Antuna Bačića.
Ovo je drugi poraz u nizu u nastavku prvenstva za Square, koji u subotu ide na još jedno teško gostovanje, u Vrgorac.

14. KOLO Osijek – Square 3:2
Strijelci:  0:1 Micevski (16), 0:2 Šimunović (26), 1:2 Dakić (32), 2:2 Dakić (38), 3:2 Dakić (40)
SQUARE: Primić, Tikvica, Đuraš, Micevski, Hasanović, Šimunović, Kuraja, Tunjić, Turuk. Trener: Marinko Mavrović.

SEMAFOR
14. veljače; Makarska: Novo Vrijeme – Brod 035  2:0, Zagreb: Alumnus – Split Tommy 3:4, Osijek: Osijek – Square 3:2, 15. veljače; Zagreb: Uspinjača – Vrgorac, Potpićan: Potpićan – Nacional.

1. FC Nacional 35 bodova (utakmica manje),  2. Split Tommy 34 boda, 3. Novo vrijeme 30 bodova, 4. Futsal Dinamo 28 bodova(utakmica manje), 5. Osijek Kelme 19 bodova, 6. Brod 035 18 bodova,  7. Alumnus 16 bodova, 8. Square 15 bodova (utakmica manje), 9. Vrgorac 14 bodova (utakmica manje), 10. Uspinjača 14 bodova (utakmica manje), 11. Potpićan '98 Istra 3 boda(utakmica manje), 12. Solin (isključen iz natjecanja) 3 boda.

25. travanj 2024 02:44