OstaloMALI NOGOMET/ŠPANJOLSKA

DARIO MARINOVIĆ Bez problema izborio polufinale Kupa kralja

14. prosinca 2016. - 01:01

ElPozo Murcia Daria Marinovića je dobila u gostima Catgas Energiu te se plasirala u polufinale španjolskog Kupa Kralja. Branitelj naslova je poveo već u 1. minuti, u minutu poslije vodio je s 2:0. Dvije minute poslije domaćin je postigao prvi pogodak. Na odmor je ElPozo Murcia ipak otišla s dva pogotka viška. Domaćin je u prvoj minuti nastavka opet stigao na pogodak zaostatka, ali tri minute poslije, u 24. minuti, opet je plus dva za Marinovića i ekipu (4:2), Minutu prije kraja utakmice ElPozo Murcia je pogodila za 5:2. Catgas Energia, koja je u osmini finala izbacila prvaka, Movistar Inter, u posljednjoj, 40. minuti samo je uspjela ublažiti poraz.

Polufinale su još izborili Levante 4:1 pobjedom protiv Jaén Paraíso Interior te Magna Grupea, koja je sa 7:2 dobila Valdepeñas. Četvrti sudionik polufinala bit će bolji iz ogleda Gran Canaria - Pescados Rubén Burela. Levante je u osmini finala dobio Barcelonu Lassa, dok je ElPozo Murcia izbacila Palma Futsal. ElPozo Murcia je u osmini finala i četvrtfinalu bila gost.

Ždrijeb polufinala održat će se u ponedjeljak, 19. prosinca.

26. travanj 2024 13:01