OstaloMALI NOGOMET/ŠPANJOLSKA

Nestali nakon što su poveli s 2:0

Piše Tonči Vlašić Foto: Tonči Vlašić
15. listopada 2016. - 03:33

Nakon što je na startu 28. sezone prvenstva Španjolske odigrala 4:4 u gostima kod Ríos Renovables Zaragoza, i to nakon vodstva 3:1 na poluvremenu te 4:3 dvije minute prije kraja utakmice, ElPozo Murcia je doživjela novi neuspjeh.

Poražena je kod kuće od Catgas Energie s 5:2. Opet je ElPozo Murcia imala prednost, i to je povela s 2:0 u 18. minuti. Gosti su odmah nakon primljenog drugog pogotka postigli svoj prvi, a na 2:2 izjednačili u 25. minuti. Pred kraj utakmice, kad je domaćin jurio u napad, tražio pogodak za sva tri boda, gosti su postigli još tri pogotka te su ostavili domaćina praznih ruku.

Dario Marinović je igrao za ElPozo Murciu. Nije bio među strijelcima. Nakon 2. kola ElPozo Murcia ima samo bod.

26. travanj 2024 14:46