TenisLUCIJA ĆIRIĆ BAGARIĆ I DALJE NA CIPRU

Kasnio je početak meča jer je padala kiša, kad se igralo pao je mrak, a ne semaforu ....

19. ožujka 2024. - 19:30

Maja Chwalinska, 22-godišnja Poljakinja, povratnica na terene, prošle godine bila je na 149. mjestu svjetske rang liste, suparnica je Luciji Ćirić Bagarić na startu novog turnira na Cipru, ITF-ove 35-ice.

Prošli tjedan Dubrovkinja je zaključila za pet, ostvarila pet pobjeda za četvrti naslov u 2024. godini u kojoj ne zna za poraz – 23/0!

Protiv Chwalinske je dobila prvi set sa 6:4. Izgubila je prva dva gema, dobila potom četiri, a nakon što je Poljakinja izjednačila, uzela iduća dva. Kiša je padala, kasnio je početak. Potom, kad je završen prvi set, pao je mrak, te će se meč nastaviti, ako vremenske prilike dozvole, u srijedu, 20. ožujka.

18. travanj 2024 23:33